Hakkımızda

                          GÖRSEL  ANLAMDA HER YÜZEY BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR. 


       2017 senesinde sektöre  %100 yerli bakır nozul imalatı ile giren firmamız. Daha sonra kendini  geliştirerek , Lazer sarf malzeme konusunda ürün yelpazesini çeşitlendirerek çok ciddi sarf malzeme stoğu ile sektördeki yerini almıştır.

        İmalat sektöründeki deneyimi ve yenilikçi bakış açısı ile siz değerli müşterilerimizin iş ortağı olmak için sabırsızlanmaktayız.

       Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bir çok farklı firmanın önemli projelerinde adımızın olduğu gerçektir. Bu önemli projelerde karşılaştığımız bir çok zorluklar oluyor. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de bu projeleri yürütürken    “BAHANELER” değil “ÇÖZÜMLER” üretiyoruz.


BİTTİ Mİ TABİKİ HAYIR ;

SİZİNLE  GENİŞ ÇALIŞABİLMEK İÇİN DAHA NELER YAPIYORUZ ;

      Yukarıda da bahsettiğimiz deneyim nerden geliyor. İmalat sektöründe 2 adet CNC torna 1 Adet CNC işleme merkezi ile çok geniş fason talaşlı imalat yapmaktayız. Yanı sıra kaynak şirketimiz ile her çeşit kaynak işi ve makina karkas imalatı yapmaktayız.

       Son olarak ciddi markalarıda bünyemizde de bulundurduğumuz elektrikli el aleti sıfır satış ve geniş olarak yetkili servisliğini yapmaktayız.

       CESUR LAZER MAKİNA ve diğer 2 şirketimiz ile beraber siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.